Outsourcing
informatyczny

Korzyści biznesowe & przewaga strategiczna

Obsługujemy i wspieramy informatycznie:

Małe firmy

Małe firmy

Zatrudnianie informatyka na pełen etat w małej firmie najczęściej nie ma uzasadnienia. Koszt doświadczonego specjalisty IT jest wysoki...

Średnie firmy

Średnie firmy

Firma licząca powyżej 100 pracowników jest w sytuacji, kiedy zatrudnienie etatowego informatyka wydaje się być konieczne...

Przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwa

Duże firmy mogą zlecać partnerowi outsourcingowemu niezbędne, rutynowe operacje takie jak np.: zarządanie siecią, zarządzanie serwerami, etc.

Szkoły i uczelnie

Szkoły i uczelnie

Systemy telefinformatyczne są tak samo ważne dla szkół jaki i dla biznesu. Szkoły - tak jak biznes - wymagają profesjonalnych usług, które umożliwią im skoncentrowanie się na procesie edukacyjnym.

Proponujemy rozwiązania:

Standardowe
rozwiązania informatyczne

Dobór i wdrożenie

Standardowe rozwiązania informatyczne zapewniają obsługę 70% procesów biznesowych wspólnych dla większości firm. Konkurencyjność organizacji zależy w dużej mierze od umiejętności wykorzystania ogólnodostępnych narzędzi oraz od stopnia ich dopasowania do specyfiki danej firmy. Pomagamy znaleźć odpowiednie narzędzia i efektywnie je wykorzystać.

70% procent procesów biznesowych
30% procesów biznesowych
procesy biznesowe

Indywidualne
oprogramowanie na zamówienie

Tworzenie i rozwój

30% procesów biznesowych ma unikatowy charakter i może być wspierane przez rozwiązania indywidualne, których zastosowanie pozwala znacznie zwiększyć przewagę konkurencyjną. Tworzymy takie rozwiązania i zapewniamy ich rozwój zgodny z potrzebami firmy.

Skontaktuj się:

e-mail:
[show/pokaż]

Tel.:
22 127 09 00

Adres:
ul. Grzybowska 80/82,
00-844 Warszawa

Doradztwo IT

Technologie IT z duchem biznesu

Fotolia 20290981 XS

Zdajemy sobie sprawę z różnorodności celów i unikalnych procesów biznesowych jakie mają nasi klienci, a co za tym idzie ze zróżnicowanych wyzwań technologicznych jakie przed nimi stają. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę i szerokie doświadczenie w różnych dziedzinach informatyki i potrafią zapewnić doradztwo we wszelkich kwestiach nią związanych. Dzięki naszej pomocy możliwe jest zapewnienie większej dostępności systemów (uptime) oraz utrzymanie ich na możliwie najwyższym poziomie wydajności. Doradzamy w jaki sposób rozwijać infrastrukturę tak, aby osiągnąć większą wydajność biznesu i jednocześnie redukować koszty operacyjne. Udzielamy wsparcia i wskazówek na wszystkich etapach projektów IT - od fazy projektowania, poprzez implementację, wdrażanie najlepszych praktyk, przeprojektowywanie procesów, analizę wydajności - aż po bieżące zarządzanie.


zzzzzzzzzzz

FaLang translation system by Faboba
Top