Outsourcing
informatyczny

Korzyści biznesowe & przewaga strategiczna

Obsługujemy i wspieramy informatycznie:

Małe firmy

Małe firmy

Zatrudnianie informatyka na pełen etat w małej firmie najczęściej nie ma uzasadnienia. Koszt doświadczonego specjalisty IT jest wysoki...

Średnie firmy

Średnie firmy

Firma licząca powyżej 100 pracowników jest w sytuacji, kiedy zatrudnienie etatowego informatyka wydaje się być konieczne...

Przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwa

Duże firmy mogą zlecać partnerowi outsourcingowemu niezbędne, rutynowe operacje takie jak np.: zarządanie siecią, zarządzanie serwerami, etc.

Szkoły i uczelnie

Szkoły i uczelnie

Systemy telefinformatyczne są tak samo ważne dla szkół jaki i dla biznesu. Szkoły - tak jak biznes - wymagają profesjonalnych usług, które umożliwią im skoncentrowanie się na procesie edukacyjnym.

Proponujemy rozwiązania:

Standardowe
rozwiązania informatyczne

Dobór i wdrożenie

Standardowe rozwiązania informatyczne zapewniają obsługę 70% procesów biznesowych wspólnych dla większości firm. Konkurencyjność organizacji zależy w dużej mierze od umiejętności wykorzystania ogólnodostępnych narzędzi oraz od stopnia ich dopasowania do specyfiki danej firmy. Pomagamy znaleźć odpowiednie narzędzia i efektywnie je wykorzystać.

70% procent procesów biznesowych
30% procesów biznesowych
procesy biznesowe

Indywidualne
oprogramowanie na zamówienie

Tworzenie i rozwój

30% procesów biznesowych ma unikatowy charakter i może być wspierane przez rozwiązania indywidualne, których zastosowanie pozwala znacznie zwiększyć przewagę konkurencyjną. Tworzymy takie rozwiązania i zapewniamy ich rozwój zgodny z potrzebami firmy.

Skontaktuj się:

e-mail:
[show/pokaż]

Tel.:
22 127 09 00

Adres:
ul. Grzybowska 80/82,
00-844 Warszawa

O nas

Caps specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług outsourcingu informatycznego dla firm polskich i oddziałów firm zagranicznych. Stanowimy zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Działamy na rynku od siedmiu lat, nasza firma stale rośnie i cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Caps wyróżnia się tym, że koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb informatycznych małych i średnich firm oraz oddziałów dużych przedsiębiorstw. Doskonale rozumiemy problemy związane z informatyką i potrafimy szybko je rozwiązywać. Wśród naszych klientów są małe i średnie polskie firmy oraz duże międzynarodowe korporacje. Współpracujemy z zespołami help desk i personelem IT naszych klientów we Francji, UK, Niemczech, Hiszpanii oraz wielu innych krajach. Zapewniamy asystę na miejscu i działamy jako pierwsza linia wsparcia informatycznego.

Caps daje klientom poczucie bezpieczeństwa oraz pozwala zapomnieć o problemach związanych z informatyką. Zapewniamy utrzymanie wysokiej efektywności zasobów informatycznych i ich rozwój wraz ze wzrostem potrzeb.

FaLang translation system by Faboba
Top